Pencere Demir İmalatı


Pencere Demiri 


Sizlerin de düşük katlarda veya müstakil eviniz mi var? Günümüzde artan hırsızlık olaylarına tek çözüm olarak pencere demiri kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Günümüzde her türlü haber kanalından duyduğumuz hırsızlık olayları sizleri de korkutmuyor mu? Artan hırsızlık olayları 7/24 başınıza gelebilmektedir.

Sizde işteyken, tatildeyken veya herhangi bir durumda evde olmadığınızda ya da dışarıdayken evde bıraktığınız çoluk çocuğunuzun güvende olduğunu bilmek istemez misiniz? Ya siz çocuğu bulunduğunuz şehir dışında okuyan ve maddi imkânsızlıklar sebebiyle zemin kat, bodrum katı ya da zemin üstü ev tutmak zorunda kalan anne ve babalar çocuğunuzun güven içinde yaşamasını, sizin de gözünüz arkada kalmadan evlatlarınızı oralarda bırakarak gönül rahatlığı içinde yaşamak istemez misiniz?

Eğer tüm bunlara cevabınız evet ise işte size tavsiyemiz her pencereye uygulanabilen sağlamlığı ve camdan gelecek her türlü tehlikeye karşı en büyük önlemlerden birisi olan pencere demiri hizmetinizdedir. İstediğiniz şekil ve ebatta imal edilebilen bu pencere demirleri hem hırsızlığa hem de günümüzde oldukça artan ve her gün gazetelerden, dergilerden veya televizyonlardan duyduğumuz cinsel saldırı olaylarına karşı büyük ve etkili bir yöntemdir.

Pencerenin yanındaki beton kısımlara montajı yapılan ve çok kısa sürede ve uygun fiyatlara teslim edilen bu güvenlik önlemi ayrıca küçük çocuğunuzun camdan düşmesi gibi sonuçlanan üzücü olaylara da tek çözümdür. Sadece düşük katlarda değil açılıp kapanabilen çeşitleri ile yüksek katlı binaların üst katlarında bulunan dairelerinde de kullanılabilmektedir.

 

Aman bizim başımıza gelmez diye düşünmenin hiçbir yararı olmadığı gibi insan evladının başına neyin ne zaman geleceği de hiç belli olmaz. Apartman boşluğundan çıkılabilen terasları bulunanlar sadece bir pimapen kapının sizi koruyacağını düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz, ufacık bir tornavida yardımı ile açılabilen bu kapıların kilitleri sadece sizlerin kendinizi güvende hissetmeniz için tasarlanmışlardır.

 

İşte bu sizde duruma kalıcı ve sağlam olan pencere demiri ile önlem alabilirsiniz. Özetle her türlü kullanım ve ihtiyaca uygun pencere demiri modelleri bulunmakta ve kısa sürede montaj yapılarak kullanımınıza sunulmaktadır.

Ferforje Pencere Demiri fotoğrafları için tıklayınız.